Aktualności

 • Mezoterapia bezigłowa - wszystko co powinieneś wiedzieć

  Mezoterapia bezigłowa jest nieinwazyjną metodą odmładzania skóry oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej, jest całkowicie bezbolesna. Do mezoterapii bezigłowej wykorzystujemy tlen. Zabieg doskonale odmładza, rewitalizuje, rozświetla oraz nawilża skórę, działa liftingująco, redukuje rozstępy a także powoduje spłycenie zmarszczek. Mezoterapię można wykonywać raz w tygodniu nie stanowi przeciwwskazania dla kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.

  więcej

 • Medycyna estetyczna dla mężczyzn - poznaj zabiegi najczęściej wybierane wśród mężczyzn

  Coraz więcej mężczyzn korzysta z zabiegów pomagających podtrzymać dobry wygląd, wspierających procesy naprawcze skóry oraz przeciwdziałających objawom starzenia. Dzięki rozwojowi technologii i metod terapeutycznych możemy zaoferować wiele możliwośći małoinwazyjnych na twarz i ciało, które pozwolą na znaczną korektę mankamentów urody oraz na poprawę tego co w naszym organizmie zepsuł czas. Poniżej przedstawiamy zabiegi, które cieszą się dużą popularnośćią w naszej klinice.

  HIFU czyli nieinwazyjne konturowanie oraz lifting twarzy i ciała

  HIFU (ang. High Intensity Focused Ultrasound) jest wykorzystywany w medycynie estetycznej w zabiegach nieinwazyjnego liftingu twarzy, a także dzięki tej technologii możemy odmłodzić i poprawić jędrność tkanek oraz napięcie skóry na całym ciele. Bez operacji oraz rekonwalescencji.  

  ICOON czyli wielowymiarowy masaż

  Zabieg ICOON poza korzystnym wpływem na kondycję skóry, pozwoli Panom zadbać o sylwetkę szczególnie w okolicach brzucha. Doskonałe efekty przynosi również na twarz poprawiając jej owal, niwelując oznaki zmęczenia czy opuchliznę.

  Korekcja zmarszczek mimicznych - Botox 

  Stosowana na szeroką skalę metoda niwelowania zmarszczek, które są związane z mimiką twarzy. Zaletą tego zabiegu jest bezpieczeństwo oraz brak rekonwalescencji. Głównymi wskazaniami są: zmarszczki poprzeczne i pionowe czoła, kurze łapki, zmarszczki pionowe ust, a także zmarszczki poprzeczne na nosie. 

  Laserowe usuwanie owłosienia 

  Dzięki naszym laserom zbędnego owłosienia możemy pozbyć sie raz na zawsze, oczywiśćie po serii zabiegów zaplanowanych przez specjalistę. Laserowa depilcja jest często wybierana przez mężczyzn którym przeszkadza nadmierne owłosienie lub wymagają tego różnego rodzaju sporty sylwetkowe. 

  Laserowe usuwanie przebarwień

  Często mężczyzną zaczynają przeszakdzać liczne przebarwienia szczególnie te na na twarzy czy grzbietach rąk. Jest to wynikiem długotrwałego przebywania na słońcu. Fotoodmładzanie oraz laserowanie usuwanie przebarień doskonale poradzi sobie z tym problemem. Zwykle aby wyrównać koloryt skóry i pozbyć sie plam wystarczą 3-4 bezbolesne zabiegi.

 • 2018-05-11
  PEPTYDOWA TERAPIA WŁOSÓW - NOWOŚĆ!

  Niestety coraz częściej do naszej kliniki zwracają się pacjenci z problemem wypadania włosów. W dzisiejszych czasach utrata włosów jest wynikiem nie tylko schorzeń takich jak np. nieprawidłowe funkcjonowanie tarczycy czy choroby autoimmunologiczne. Wpływ na stan naszych włosów ma również częste ich farbowanie, nieodpowiednia dieta czy przewlekły stres. Dlatego naszym pacjentom proponujemy DR. CYJ Hair Filler, który jest produktem innowacyjnym oraz skutecznym w walce z wypadaniem włosów.

  więcej

 • 2017-08-18
  COLAGEN - NOWOŚĆ!

  Odmładzająca moc kolagenu LINERASE

  Zauważasz pierwsze oznaki starzenia? Twoja skóra traci blask i elastyczność? Nie wiesz jak temu przeciwdziałać? Wystarczy, że zadbasz o odpowiedni poziom kolagenu, a twoja skóra znów stanie się sprężysta i rozświetlona. Teraz dzięki przełomowemu kolagenowi LINERASE, odzyskanie młodego wyglądu i zatrzymanie procesów starzenia będzie jeszcze łatwiejsze!

  więcej

 • 2017-06-07
  Laser Frakcyjny CO2

  Sprawdzoną klinicznie metodą przebudowy kolagenu są zabiegi frakcyjne . Przemodelowanie kolagenu możliwe jest dzięki procesowi przegrzania termicznego skóry. W miejscu oddziaływania powstaje silne przegrzanie skóry. Usuwana zostaje zewnętrzna warstwa naskórka , pozostałe warstwy poddane są działaniu ciepła , co umożliwia ściągnięcie włókien kolagenowych oraz wzmaga produkcje kolagenu. Efektem zabiegu jest tworzenie się nowych wiązań , które są bazą dla tworzącego się nowego naskórka - dlatego też zabieg przy użyciu tego lasera, daje bardzo dobre efekty w leczeniu blizn potrądzikowych.

  Problemy skórne kwalifikujące się do leczenia laserem frakcyjnym CO2 to: zmarszczki, rozszerzone pory, rozstępy oraz blizny potrądzikowe i pourazowe.

  Efekt widoczny jest już po kilku dniach, ale wyraźną poprawę można zaobserwować w ciągu 3-6 miesięcy po zabiegu.

  więcej