Aktualności

 • 2017-08-18
  COLAGEN - NOWOŚĆ!

  Odmładzająca moc kolagenu LINERASE

  Zauważasz pierwsze oznaki starzenia? Twoja skóra traci blask i elastyczność? Nie wiesz jak temu przeciwdziałać? Wystarczy, że zadbasz o odpowiedni poziom kolagenu, a twoja skóra znów stanie się sprężysta i rozświetlona. Teraz dzięki przełomowemu kolagenowi LINERASE, odzyskanie młodego wyglądu i zatrzymanie procesów starzenia będzie jeszcze łatwiejsze!

  więcej

 • 2017-06-07
  Laser Frakcyjny CO2

  Sprawdzoną klinicznie metodą przebudowy kolagenu są zabiegi frakcyjne . Przemodelowanie kolagenu możliwe jest dzięki procesowi przegrzania termicznego skóry. W miejscu oddziaływania powstaje silne przegrzanie skóry. Usuwana zostaje zewnętrzna warstwa naskórka , pozostałe warstwy poddane są działaniu ciepła , co umożliwia ściągnięcie włókien kolagenowych oraz wzmaga produkcje kolagenu. Efektem zabiegu jest tworzenie się nowych wiązań , które są bazą dla tworzącego się nowego naskórka - dlatego też zabieg przy użyciu tego lasera, daje bardzo dobre efekty w leczeniu blizn potrądzikowych.

  Problemy skórne kwalifikujące się do leczenia laserem frakcyjnym CO2 to: zmarszczki, rozszerzone pory, rozstępy oraz blizny potrądzikowe i pourazowe.

  Efekt widoczny jest już po kilku dniach, ale wyraźną poprawę można zaobserwować w ciągu 3-6 miesięcy po zabiegu.

  więcej

 • 2017-05-03
  ULTRAFORMER III

  Nowość w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej. Jest to innowacyjne urządzenie emitujące wysokiej częstotliwości skoncentrowane ultradźwięki. Uzyskiwany jest efekt głębokiego "liftingu" skóry twarzy i ciała już po jednym zabiegu. HIFU jest nową nieinwazyjną technologią, która jest alternatywą dla inwazyjnych chirurgicznych metod „liftingu” skóry.

  więcej