Odnowa biologiczna z laserem Icoone

Opublikowany
odnowa biologiczna z laserem icoone

Marzenie o wymodelowanej i smukłej sylwetce to wyzwanie, które wymaga nie tylko determinacji, ale także nowoczesnych rozwiązań medycyny estetycznej. Codzienne spojrzenie w lustro może przypominać nam o nadmiarze tkanki tłuszczowej, nadmierny stres i obrzęki przyczyniają się do złego samopoczucia. Na szczęście na horyzoncie pojawia się Icoone Laser, który radzi sobie ze wszystkimi wspomnianymi wyzwaniami.

Na jakiej zasadzie działa Icoone Laser?

Przełomowe urządzenie do masażu próżniowego, jakim jest Icoone Laser rewolucjonizuje podejście do pielęgnacji skóry. Działa na zasadzie technologii Roboderm, wykorzystując zmechanizowane głowice masujące z rolkami pełnymi mikrootworów. Ta metoda, znana jako Multi Mikrostymulacja Pęcherzykowa, umożliwia precyzyjny i dogłębny masaż każdej części skóry. W trakcie pełnego ruchu głowicy skóra otrzymuje aż 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na każdy centymetr kwadratowy. Ten wielowymiarowy mikromasaż odbywa się z najwyższą delikatnością dla skóry. 

Fala laserowa o długości 915 nm przenika głęboko w tkankę, gdzie jest absorbowana przez lipidy w adipocytach. Ten proces podnosi temperaturę tkanek, przyspiesza metabolizm i sprzyja rozpadowi komórek tłuszczowych. Światło o długości fali 650 nm korzystnie wpływa na fibroblasty, pobudzając je do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny.

Dodatkowo oddziałuje na błonę komórkową adipocytów, zwiększając przepuszczalność komórek. Ten proces otwiera pory w błonie komórkowej, umożliwiając uwolnienie tłuszczu do układu limfatycznego, bez szkody dla komórek. Icoone Laser to zatem nie tylko innowacyjne podejście do masażu, ale przede wszystkim kompleksowe rozwiązanie wspierające zdrowie i piękno skóry.

Działanie relaksujące i antystresowe

W codziennym życiu każdy z nas ma do czynienia ze szkodliwym działaniem stresu. Wpływa on negatywnie nie tylko na zdrowie psychiczne, ale także na ogólną kondycję zdrowotną organizmu i skóry. Doprowadza do nadmiernych procesów oksydacyjnych, tworzenia się wolnych rodników, co przyczynia się do powstawania zmarszczek na twarzy. Skóra staje się wiotka, szara i pozbawiona blasku.

Mikromasaż Icoone Laser efektywnie przyczynia się do zwalczania stresu, działa antyoksydacyjne odmładzająco na tkanki. Specjalne mikrootwory znajdujące się w głowicach działają jak zabieg relaksacyjny i terapia antystresowa. Można to sobie wyobrazić jako delikatny masaż wykonywany przez tysiące mikroskopijnych dłoni. Specjalne głowice są zaprojektowane w taki sposób, aby mikrostymulować skórę – umożliwiają nawet do 21.600 mikrostymulacji na minutę.

Po zabiegu, który oddziałuje na tkankę łączną, możemy zaobserwować zwiększone procesy regeneracyjne. Komórki intensywnie się dzielą, przyczyniając się do poprawy wyglądu i jakości skóry. Z pewnością niezaprzeczalną zaletą jest także  wyrzut endorfin, czyli substancji działających na poziomie mózgu, które przyczyniają się do  dobrego samopoczucia i stanu przyjemności.

Icoone Laser a odnowa biologiczna

Zabiegi laserowe w klinice CMED wspierają również odnowę biologiczną organizmu, przygotowując go do wysiłku fizycznego i stymulując regenerację. W zależności od dobranych parametrów urządzenia zabieg może mieć działanie energetyzujące lub relaksujące. Sprawdzi się doskonale jako przygotowanie przed intensywnym wysiłkiem fizycznym, a także jako element terapii powysiłkowej. Dotleni komórki i tkanki, przyspieszy regenerację oraz przyczyni się do szybkiego oczyszczenia organizmu z metabolitów powysiłkowych oraz toksyn. Korzystanie z zabiegu po aktywności fizycznej zapobiega także kontuzjom i urazom.

Redukcja blizn pooperacyjnych

Icoone Laser świetnie sprawdzi się w serii zabiegów redukujących blizny. Pomaga także w przypadku bólów i wzmożonego napięcia mięśni, przykurczy, zapalenia ścięgien, zaburzeń czucia. Wszystko za sprawą działania rozkurczającego na mięśnie, poprzez stymulację skóry  i warstwy podskórnej.

Inne zalety Icoone Laser 

Wielofunkcyjny zabieg Icoone Laser oferuje korzyści zarówno dla twarzy, jak i całego ciała. Jeśli chcesz wyraźnie poprawić kondycję skóry twarzy, zredukować zmarszczki, wymodelować owal i kontur szczęki, zmniejszyć widoczność porów, to zabieg stworzony jest właśnie dla Ciebie.

Zabieg Icoone Laser wpływa pozytywnie na odnowę biologiczną skóry i całego organizmu. Bez względu na to, czy zależy Ci na poprawie kondycji skóry twarzy, redukcji blizn pooperacyjnych, czy relaksującym masażu dla ciała, Icoone Laser oferuje wielofunkcyjne korzyści, sprawiając, że marzenie o wymodelowanej sylwetce staje się rzeczywistością. Przekonaj się, jak nowoczesna technologia może przyczynić się do piękna i zdrowia!

Podobne artykuły

ziarniniak leczenie

Ziarniniak naczyniowy – diagnostyka i metody leczenia

Opublikowany

Ziarniniak to zmiana na skórze, która ma bardzo charakterystyczny, pierścieniowy kształt. Może towarzyszyć chorobom przewlekłym, takim jak cukrzyca bądź być skutkiem przyjmowania niektórych leków. Ziarniniak naczyniowy zawsze powinien być skonsultowany i zbadany przez lekarza dermatologa, gdyż może zmieniać kształt i…

zanokcica

Zanokcica – objawy, leczenie i profilaktyka

Opublikowany

Zanokcica to stan zapalny wału paznokciowego, któremu towarzyszy zaczerwienienie skóry wokół paznokcia. Jest spowodowana przez urazy naskórka i powiązane z nim zakażenie bakteryjne wywołane głównie przez gronkowiec złocisty, paciorkowce lub bakterie Gram-ujemne. Jak wyglądają objawy i leczenie zanokcicy? Przyjrzyjmy się…