Colagen

Odmładzająca moc kolagenu

Zauważasz pierwsze oznaki starzenia? Twoja skóra traci blask i elastyczność? Nie wiesz jak temu przeciwdziałać? Wystarczy, że zadbasz o odpowiedni poziom kolagenu, a twoja skóra znów stanie się sprężysta i rozświetlona. Teraz dzięki przełomowemu kolagenowi, odzyskanie młodego wyglądu i zatrzymanie procesów starzenia będzie jeszcze łatwiejsze!

Zdrową, młodą i jędrną skórę zawdzięczamy głównemu jej budulcowi, którym jest kolagen. Niestety z wiekiem jego produkcja spada, włókna stają się coraz słabsze, a nasza skóra mniej elastyczna. Po 25 roku życia zaczynamy tracić aż 1,5% kolagenu rocznie, czego efektem jest powstanie pierwszych zmarszczek.

W procesie starzenia się, oprócz spadku elastyczności związanej ze zmniejszeniem ilości włókien kolagenu oraz elastyny, dodatkowo zmniejsza się ilości podskórnej tkanki tłuszczowej, a mięśnie twarzy stają się słabsze. Skutkiem tego jest pojawienie się zmarszczek grawitacyjnych oraz zauważalne zmiany w owalu twarzy.

Możemy temu przeciwdziałać, a najlepszym sposobem w walce z utratą kolagenu jest uzupełnianie jego niedoborów oraz niwelowanie efektów jego ubytku. Kolagen przeznaczony do zabiegów regeneracji i odbudowy tkanek.

Kolagen to nowoczesny i bezpieczny preparat do podawania śródskórnego, zarejestrowany jako wyrób medyczny.

  • preparat ten nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych.
  • stosowanie w połączeniu z lidokainą sprawia, że procedura zabiegu jest właściwie bezbolesna.
  • pacjent może szybko wrócić do swoich codziennych obowiązków.

Jest to jedyny dostępny na rynku kolagen typu I, przeznaczony do zabiegów medycyny estetycznej, a kuracja ta może stać się przełomem w walce z oznakami starzenia. W efekcie dochodzi do poprawy kondycji skóry poprzez zwiększenie jędrności, nawilżenia i kolorytu skóry.

  • Całkowita kuracja składa się z 2 do 4 zabiegów w zależności od zaleceń lekarza oraz stanu skóry pacjentki
  • pierwsze efekty są widoczne już po 7-14 dniach. Po tym czasie wyraźnie różnicę w elastyczności i gęstości skóry można cieszyć się efektami młodszego wyglądu od 12 do 18 miesięcy.

Kolagen zapewnia naturalną regenerację i przywraca skórze jej naturalną strukturę poprzez odtworzenie włókien kolagenowych oraz pobudzenie do produkcji nowego kolagenu.

Colagen

Twarz750-800 zł
Twarz+szyja950-1100 zł
Oczy350-400 zł
Szyja350-400 zł
Dekolt500 zł
Dłonie350 zł