O Firmie

Ślaskie Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej jest placówką nowoczesną, współpracującą z najlepszymi, cieszącymi się światową renomą podobnymi ośrodkami we Włoszech. Centrum prowadzone jest przez doktor nauk medycznych Renatę Wilk-Czyż, specjalistę dermatologa, dyplomowanego specjalistę medycyny estetycznej.

Dr Renata Wilk-Czyż ukończyła studia lekarskie w Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach w 1982 roku. W latach1986-2000 pracowała w Śląskiej Akademii Medycznej i Klinice Dermatologii w Katowicach, gdzie uzyskała kolejno I i II stopień specjalizacji z zakresu dermatologii, a w 1999 tytuł doktora nauk medycznych. W 2001 roku podjęła studia w Międzynarodowej Szkole Medycyny Estetycznej w Rzymie, którą po złożeniu i obronie pracy na temat „ Zastosowania technologii IPL w dermatologii i medycynie estetycznej” ukończyła z wyróżnieniem otrzymując w 2004 roku certyfikat specjalisty.
Jako autorka licznych branżowych publikacji naukowych jest członkiem wielu towarzystw z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej w kraju i za granicą.

Śląskie Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej wyposażone jest w aparaturę najnowszej generacji, pozwalającą na leczenie – z zastosowaniem najnowszych metod – wszelkich problemów skórnych i estetycznych pacjentów w każdym wieku.  Lekarze naszego Centrum uczestniczą w licznych – krajowych i międzynarodowych – kongresach specjalistycznych. Są nimi:

  • Dr n.med. Renata Wilk-Czyż – specjalista dermatolog-wenerolog, specjalista medycyny estetycznej
  • Dr Anna Żerdzińska – specjalista dermatolog-wenerolog
  • Dr Zbigniew Łucki – specjalista chirurgii plastycznej i ogólnej
  • Dr n.med. Paweł Kołtowski – specjalista chirurg