Laserowe leczenie przeciwstarzeniowe (spadek wiotkości, elastyczności)

Celem uzyskania zmian w strukturze włókien kolagenowych bez termicznego uszkadzania naskórka trzeba go podgrzać kilkakrotnie do temperatury progowej i utrzymać ten stan przez kilka minut.

Unikalny aplikator ST emituje światło o bardzo szerokim spektrum (700-2000 um) oraz prąd RF o dużej energii. Światło podgrzewa głębsze warstwy skóry, które następnie są mocno dogrzewane energią prądu RF, podczas gdy powierzchnia skóry jest w tym czasie chłodzona, co zapewnia jej ochronę. Efektem oddziaływania na włókna kolagenowe jest zwiększenie elastyczności, napięcia skóry i redukcja zmarszczek. Zabieg przy użyciu aplikatora ST (jako innowacja metody „Thermage”) pobudza określoną ilość fibroblastów do tworzenia nowego kolagenu, a rozpoczęty proces kończy się dopiero po sześciu miesiącach. Zabieg aplikatorem ST jest wykonywany wzdłuż tzw. wektorów jędrności: wektor żuchwowy, fałdu nosowo-wargowego, około-oczodołowy, brwiowy, nadczołowy.

W trakcie jednego zabiegu jest wykonywanych do 5 przejść, tak by osiągnąć wymaganą temperaturę. W celu uzyskania trwałych wyników zaleca się wykonanie serii 3-4 zabiegów realizowanych co 3 tygodnie. Celem polepszenia efektu należy zabieg powtórzyć po pół roku.

Wskazania:

  • ujędrnienie skóry ST (odpowiednik THERMAGE)
  • usuwanie głębokich zmarszczek

Zabieg najczęściej wykonuje się na:

  • twarzy (poprawa konturu i redukcja zmarszczek)
  • szyi
  • brzuchu
  • rękach (ujędrnienie skóry ramion)
  • nogach (ujędrnienie skóry w okolicy kolan)

Zabieg jest odpowiedni do każdego typu skóry, nieinwazyjny, a po zabiegu pacjent może powrócić do normalnej aktywności.

Laserowe leczenie przeciwstarzeniowe – cennik

Twarz700 zł
Oczy400 zł
Szyja400 zł
Dekolt400-450 zł