Jak laser Icoone wspomaga walkę z oznakami starzenia skóry twarzy?

Opublikowany

Lasery w medycynie estetycznej są szeroko stosowane do poprawy kondycji skóry twarzy, szczególnie jeśli chodzi o redukcję zmarszczek i ogólną rewitalizację. Na rynek wchodzą coraz bardziej zaawansowane technologie przynoszące doskonałe rezultaty. Jedną z nich jest laser Icoone, który stał się światowym bestsellerem jeśli chodzi o odmładzanie cery i modelowanie sylwetki.

Czym jest Laser Icoone?

Nieinwazyjny zabieg Icoone Laser to doskonała metoda walki z wiotką i obwisłą skórą twarzy posiadającą oznaki starzenia. Patent Roboderm skupia w sobie szczegółowe zrozumienie struktury tkanki łącznej i budowy skóry. 

Iconne Laser składa się ze zmechanizowanej głowicy, posiadającej specjalne rolki z mikrootworami. Cały sprzęt działa na zasadzie masażu podciśnieniowego, a właściwie mikromasażu. Wspomniane wcześniej głowice są zaopatrzone w specjalne lasery. Kombinacja długości światła LED 650 nm oraz 915 nm sprawia, że zabiegi medycyny estetycznej z użyciem Icoone są wysoce efektywne. 

Jak działa konkretna długość fali w technologii Icoone Laser?

Długość fali 650 nm w urządzeniu odpowiada za wzmożoną produkcję kolagenu i pobudzenie procesów regeneracyjnych. Dodatkowo przyczynia się do otwierania porów w obrębie błony komórkowej, dzięki czemu zapewnia łatwe odprowadzanie uwolnionego tłuszczu. Laser o długości fali 915 nm ma natomiast właściwości biostymulujące. Dociera w głębokie partie tkanek, gdzie jest absorbowany przez lipidy znajdujące się w adipocytach, czyli komórkach tkanki tłuszczowej. 

Specjalistyczne głowice zabiegowe

Wykorzystywane w technologii Icoone Laser profesjonalne głowice zabiegowe występują w różnych wariantach, różniących się liczbą stymulacji na minutę oraz zastosowaniem do konkretnego obszaru ciała.

Głowica Robosolo – do walki z tkanką tłuszczową

To połączenie niezależnie zmechanizowanych rolek z laserem 915nm i światłem LED 650nm. Gwarantuje skuteczne zabiegi na konkretne obszary tkanki tłuszczowej, redukuje cellulit oraz kształtuje i modeluje sylwetkę.  

Głowica Robotwins – szybko i sprawnie

Głowice Robotwins są zaprojektowane do równoczesnej pracy oburącz, co gwarantuje równomierny wpływ na układ limfatyczny i krwionośny. Dzięki temu możliwe jest przeprowadzenie kompleksowego zabiegu na całym ciele aż dwukrotnie szybciej niż przy użyciu pojedynczej głowicy. Są niezastąpione przy procedurach bazowych i ujędrniających, wytwarzając 21 600 stymulacji na minutę dla skutecznej stymulacji tkanki.

Głowica Robomini – precyzja w każdym aspekcie

Została stworzona do precyzyjnej pracy na obszarach takich jak twarz, szyja, dekolt oraz trudno dostępne miejsca na ciele. Znajduje zastosowanie szczególnie przy zabiegach na bliznach oraz miejscach, w których występują przykurcze czy zapalenia ścięgien. 

Jakie zalety ma zabieg Laser Icoone?

Laser działa w sposób bardzo dokładny i precyzyjny, również z uwzględnieniem najmniejszych i trudno dostępnych partii ciała. Jest to szczególnie istotne jeśli chodzi o skórę twarzy, która charakteryzuje się innymi właściwościami – jest cieńsza i delikatniejsza. 

Technologia Roboderm jest bardzo wydajna – każdy pełen ruch głowicy sprawia, że skóra może otrzymać aż do 1180 mikrostymulacji na każdy centymetr powierzchni. Różnorodność rolek oraz głowic, sprawia, że sprzęt dociera do najmniejszych i trudno dostępnych miejsc, dzięki czemu przynosi spektakularne rezultaty. 

Efekty Lasera Icoone 

Do najważniejszych korzyści płynących z zabiegu Icoone Laser w obrębie skóry twarzy możemy zaliczyć poprawę owalu i rysów twarzy, działanie drenujące i liftingujące zniwelowanie podwójnego podbródka i zmniejszenie widoczności porów. Co więcej, terapia Icoone w naturalny sposób pobudza siły witalne organizmu i przyczynia się do redukcji zmarszczek i nierówności na twarzy. Daje widoczny efekt promiennej i wypoczętej skóry, a dodatkowo redukuje napięcie mięśniowe. Twarz, szyja i dekolt są w znacznie lepszej kondycji, dzięki czemu składniki odżywcze i substancje aktywne znajdujące się w serach i kremach przyswajają się znacznie lepiej. 

Z pewnością zwrócisz uwagę na brak zastojów limfatycznych, obrzęków czy opuchlizny oraz jednolity koloryt. Klienci CMED bardzo chwalą sobie Icoone Laser również z powodu redukcji bólów, napięcia mięśniowego oraz przyspieszenia procesów naprawczych. Terapię laserem Icoone można łączyć z masażem Kobido lub z innymi zabiegami medycyny estetycznej, w tym z peelingami czy innymi laserami. 

Icoone Laser to innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie medycyny estetycznej, które oferuje kompleksową walkę z oznakami starzenia skóry twarzy i ciała. Ciesz się młodzieńczym wyglądem i spowolnij procesy starzenia. Różnice zauważysz już po pierwszej sesji, a komfort podczas zabiegu to także okazja do odprężenia i relaksu.

Podobne artykuły

odnowa biologiczna z laserem icoone

Odnowa biologiczna z laserem Icoone

Opublikowany

Marzenie o wymodelowanej i smukłej sylwetce to wyzwanie, które wymaga nie tylko determinacji, ale także nowoczesnych rozwiązań medycyny estetycznej. Codzienne spojrzenie w lustro może przypominać nam o nadmiarze tkanki tłuszczowej, nadmierny stres i obrzęki przyczyniają się do złego samopoczucia. Na…

ziarniniak leczenie

Ziarniniak naczyniowy – diagnostyka i metody leczenia

Opublikowany

Ziarniniak to zmiana na skórze, która ma bardzo charakterystyczny, pierścieniowy kształt. Może towarzyszyć chorobom przewlekłym, takim jak cukrzyca bądź być skutkiem przyjmowania niektórych leków. Ziarniniak naczyniowy zawsze powinien być skonsultowany i zbadany przez lekarza dermatologa, gdyż może zmieniać kształt i…