Laser Icoone – jak może pomóc kobietom po porodzie?

Opublikowany
kobieta w ciąży

Okres poporodowy to dla wielu kobiet wielkie wyzwanie. Ciało ulega ciągłym zmianom, ciężko pozbyć się nadmiernych kilogramów i przywrócić wygląd skóry sprzed ciąży. Doskonałym rozwiązaniem jest zabieg medycyny estetycznej Icoone Laser. Procedura wspomaga procesy regeneracyjne, dzięki czemu świetnie sprawdzi się jako element wspomagający na czas po urodzeniu dziecka.

Czym jest zabieg Icoone Laser?

Innowacyjna technologia Icoone Laser to połączenie mikromasażu penetrującego do głębokich warstw skóry wraz z działaniem światła o konkretnej długości fali. Głowica urządzenia przeznaczona do intensywnej stymulacji jest wyposażona w laser diodowy oraz światło LED, co skutkuje przyspieszonym procesem lipolizy, czyli rozkładem tłuszczu. Światło LED wpływa bezpośrednio na fibroblasty, pobudzając produkcję kolagenu, a tym samym procesy regeneracyjne.

Dlaczego Icoone Laser to doskonały wybór po porodzie?

Icoone Laser zdobywa coraz większa popularność wśród kobiet po porodzie z kilku istotnych powodów. Po pierwsze, redukuje widoczność rozstępów skórnych, które często pojawiają się w wyniku rozciągania skóry podczas ciąży. Dodatkowo laserowe procedury wspierają poprawę jędrności i elastyczności, przywracając skórze sprężystość po okresie intensywnego rozciągania.

Usuwanie zmian skórnych, takich jak przebarwienia czy naczynka krwionośne, to kolejny korzystny aspekt zabiegów laserowych po porodzie. Szczególnie dla kobiet, które przeszły cesarskie cięcie, Icoone Laser może stanowić metodę redukcji blizn oraz poprawia wygląd skóry w okolicy blizny.

Jak wygląda zabieg Icoone Laser?

Przed rozpoczęciem Icoone Laser przeprowadza się konsultację z doświadczonym fizjoterapeutą, który dokonuje analizy ciała. W trakcie tej rozmowy eliminowane są potencjalne przeciwwskazania, a specjalista dostosowuje terapię do indywidualnych potrzeb. Icoone Laser to zabieg dostępny przez cały rok, nie wymagający specjalnych przygotowań ze strony Pacjentek co sprawia, że można cieszyć się korzyściami terapeutycznymi bez dodatkowych zmartwień.

Procedura rozpoczyna się 20-minutowym kompleksowym drenażem całego ciała, korzystnym dla zdrowia całego organizmu. Kolejnym etapem jest program ,,focus”, skoncentrowany na konkretnych obszarach ciała takich jak luźna skóra brzucha, cellulit na pośladkach czy obrzęki nóg. W ramach jednej sesji przeprowadza się kilka takich ,,focusów’’ na terapię do indywidualnych potrzeb Pacjenta.

Kolagen i regeneracja jako klucz do sukcesu 

Stymulacja produkcji kolagenu jest bardzo istotna w procesie regeneracji skóry, a Icoone Laser potrafi efektywnie wspomagać ten proces. Dodatkowo redukcja cellulitu, często związana z okresem ciąży, może być osiągnięta poprzez odpowiednio dobrane połączenie mikromasażu i lasera.

Odzyskanie pewności siebie

Wskazania do zabiegu Icoone Laser obejmują wszystkie dolegliwości, z którymi borykają się kobiety po porodzie. Obejmują one: cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, luźną skórę, obrzęki, bóle i napięcia mięśniowe.

Icoone Laser w CMED to wszechstronne rozwiązanie, skupiające się na kompleksowym wsparciu kobiet po porodzie. Bez względu na to, czy to, z jakim problemem się zmagasz, procedura oferuje spersonalizowane podejście, adaptując się do indywidualnych potrzeb Pacjentek. Łagodzi bóle i napięcia mięśniowe, przynosząc ulgę po intensywnym doświadczeniu porodu. Icoone Laser to wielokierunkowa terapia, zintegrowana w celu przywrócenia kobietom po porodzie komfortu i pewności siebie.

Specjalistyczna opieka w połogu

Zabieg Icoone Laser stanowi kompleksowe wsparcie dla kobiet w okresie poporodowym, przynosząc korzyści zarówno w zakresie estetyki, jak i zdrowia fizycznego. Dzięki innowacyjnej technologii, skupiającej się na stymulacji kolagenu, redukcji cellulitu oraz łagodzeniu bólów mięśniowych, dostarcza efektywnego rozwiązania dla wielu problemów związanych z połogiem. 

Spersonalizowana procedura, poprzedzona staranną konsultacją, sprawia, że kobiety po porodzie mogą odzyskać pewność siebie i zatroszczyć się o swoje ciało w przyjazny sposób. Zabieg Icoone Laser w CMED to inwestycja w dobre samopoczucie i atrakcyjny wygląd.

Podobne artykuły

ziarniniak leczenie

Ziarniniak naczyniowy – diagnostyka i metody leczenia

Opublikowany

Ziarniniak to zmiana na skórze, która ma bardzo charakterystyczny, pierścieniowy kształt. Może towarzyszyć chorobom przewlekłym, takim jak cukrzyca bądź być skutkiem przyjmowania niektórych leków. Ziarniniak naczyniowy zawsze powinien być skonsultowany i zbadany przez lekarza dermatologa, gdyż może zmieniać kształt i…

zanokcica

Zanokcica – objawy, leczenie i profilaktyka

Opublikowany

Zanokcica to stan zapalny wału paznokciowego, któremu towarzyszy zaczerwienienie skóry wokół paznokcia. Jest spowodowana przez urazy naskórka i powiązane z nim zakażenie bakteryjne wywołane głównie przez gronkowiec złocisty, paciorkowce lub bakterie Gram-ujemne. Jak wyglądają objawy i leczenie zanokcicy? Przyjrzyjmy się…